Filmy, które tworzymy nie są zwykłą rejestracją wydarzenia. Właściwie to nie zajmujemy się tzw. "videofilmowaniem".

     Realizujemy filmy ślubne zgodnie z duchem czasu – krótkie i zwięzłe ale zarazem piękne i ciekawe.

     Staramy się wychwycić okiem aparatu to co ulotne, a co chcielibyście obejrzeć gdy będziecie wspominać Pierwszy Dzień Waszego Wspólnego Życia – emocje, uśmiechy, przelotne spojrzenia, łzy szczęścia.

     Żeby było dobrze, pięknie i ciekawie używamy szeregu sprzętów i akcesoriów – aparatów nagrywających w 4K, jasnej optyki, stabilizacji (gimbali), slidera i drona.

     Dźwięk nagrywamy na niezależny rejestrator audio, który gwarantuje dobre nagranie bez względu na akustykę w kościele. Dzięki temu wszystkiemu, pokażemy najważniejsze momenty Waszego Wielkiego Dnia w sposób wyjątkowy.

Co i jak...

Krótkie formy filmowe - dlaczego?
      Staroświeckie tasiemce ślubne trwają od 2 do nawet 4 godzin. Dla Państwa Młodych oraz ich najbliższych to czas, który może raz poświęcą na obejrzenie go w całości. Być może znowu znajdą tyle czasu w którąś rocznicę ślubu (choć pewnie nie wcześniej niż po kilku latach ;-).
      Co natomiast z kilkudziesięcioma osobami, które były na weselu i które chętnie obejrzałyby film? Wszystkim skopiować płyty? A może wgrać 3-godzinny film na YouTube? Nikt nie obejrzy nawet godziny... 
      Z doświadczenia wiemy, że taki film puszcza się gościom "w tle" podczas kawy i już po pierwszych 10 minutach mało kto go ogląda. A i tak przecież nie da się z każdym wypić kawy.
      A co z setkami Waszych znajomych, którzy tak serdecznie składali Wam życzenia i którym chcielibyście pokazać film z tego Wspaniałego Dnia?
      Dlatego tak ważna jest decyzja o długości finalnego dzieła.

Nie realizuję "tasiemców" - jeśli chcesz mieć 2-3 godzinny film, musisz poszukać innego wykonawcy.Napisz lub zadzwoń aby poznać szczegóły - 508 056 546.

Polecamy zatem TELEDYSK+FILM:

  • kilkuminutowy klip (Highlights) - to teledysk ze specjalnie dobraną muzyką (zaproponowaną przez Was) pokazujący w sposób nowoczesny najpiękniejsze i najważniejsze chwile z Waszego Dnia. To doskonała forma, aby pokazać Wasz Ślub znajomym w internecie. Jeśli nie posiadacie konta w którymś portalu video w internecie - umieścimy film na naszym koncie. Film nie musi być dostępny dla wszystkich, a jedynie dla tych, którym udostępnicie do niego link. Zobaczcie przykłady klipów.

  • pełen film (około 45-60 minut) - godzina to maksymalny czas, w którym można skupić uwagę widza. 

  • w oddzielnym pliku mogą być fragmenty wymagające ciągłości nagrania - np. kazanie lub oczepiny - lub dłuższe fragmenty tańców.

 

© 2013-2015 QUADRO •  Wedding Video. All rights reserved

  • s-facebook

Tel: 508 056 546  |  mail: quadro@mserwer.pl

Nowoczesne filmy ślubne i weselne - Szamotuły

Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie

nie można ani zobaczyć, ani dotknąć,

trzeba je poczuć sercem(H.Keller)

Maciej Borowczak


Video DSLR & Photography
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now